Salg og marked

Stian Løken Blom

Stian Løken Blom
salgs- og markedsdirektør / Partner

+47 901 65 519

stian@evat.no

EVAT Vibeke

Vibeke maldonado
SALGSSJEF

+47 951 41 750

vibeke@evat.no

evat ansatt

Malin Karlsson
CFO

+47 988 30 232

malin@evat.no

Regionsjef / KAM

evat solveig

Solveig Bersvendsen
Regionsjef Buskerud/Vestfold

+47 476 03 629

solveig@evat.no

Nil Finstad, Regionsjef Oslo/Ringerike EVAT

Nils Finstad
Regionsjef Oslo/Ringerike

+47 922 63 714

nils@evat.no

Sabina

Sabina Widenqvist
Regionsjef Østfold

+47 968 84 040

sabina@evat.no

Kundeansvarlig

ansatt evat

Marcin Jankowski
Kundeansvarlig Grøntareal

+47 486 56 554

marcin@evat.no

ansatt evat

Bahador C. Charic
Kundeansvarlig Driftstekniker

+47 979 68 883

bahador@evat.no

renhold ansatt

ANN KARIN KARLSEN
Kundeansvarlig Østfold

+47 462 62 356

annkarin@evat.no

Kim, ansatt i EVAT

Kim Dung Thi Nguyen
Kundeansvarlig Romerike

+47 479 70 896

kim@evat.no

EVAT ago

Ago Spahic
KUNDEANSVARLIG OSLO

+47 992 68 095

ago@evat.no

Marit Finstad
Kundeansvarlig Oslo/Ringerike

+47 976 42 234

marit@evat.no

Kvalitetsleder og Administrerende direktør

evat børge

Børge Nilssen
Kvalitetsleder

+47 920 12 000

borge@evat.no

Edilberto Maldonado

Edilberto Maldonado
Administrerende direktør / Partner

+47 479 24 266

edilberto@evat.no

Har du lyst til å ta en uforpliktende kaffeprat?

Kontaktskjema

Consent(Påkrevd)
Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.