Administrasjon

Stian Løken Blom

Stian Løken Blom
Salgs- og markedsdirektør og Partner

+47 901 65 519

stian@evat.no

Markus-Horn-Elieson

Markus Horn Elieson
Leder Forretningsutvikling og Partner

+47 958 40 447

markus@evat.no

Malin Karlsson

Malin Karlsson
CFO og partner

+47 988 30 232

malin@evat.no

Børge Nilssen

Børge Nilssen
Kvalitetsleder

+47 920 12 000

borge@evat.no

Edilberto Maldonado
Administrerende direktør og partner

+47 479 24 266

edilberto@evat.no

Regionsjef / KAM / Konsept

Christine Lundin
Regionsjef Oslo

+47 905 69 717

christine@evat.no

Vibeke

Vibeke Lolland Maldonado
Regionsjef Buskerud/Vestfold

+47 951 41 750

vibeke@evat.no

Sabina Widenqvist

Sabina Widenqvist
Regionsjef Østfold

+47 968 84 040

sabina@evat.no

Kundeansvarlig

Alen Jujic

Alen Jujic
KUNDEANSVARLIG Østfold

+47 400 11 252

alen@evat.no

Ago Spahic

Ago Spahic
KUNDEANSVARLIG OSLO

+47 992 68 095

ago@evat.no

Alegria Ngoma

Alegria Ngoma
Kundeansvarlig Drammen

+47 456 12 844

alegria@evat.no

Bahador C. Charic

Bahador Charik
Kundeansvarlig Driftstekniker

+47 979 68 883

bahador@evat.no

Kim Dung Thi Nguyen

Kim Dung Thi Nguyen
Kundeansvarlig Oslo

+47 479 70 896

kim@evat.no

Mustafa Øzkara

Mustafa Øzkara
Kundeansvarlig Buskerud / Vestfold

+47 459 04 880

mustafa@evat.no

Marcin Jankowski
Kundeansvarlig Grøntareal

+47 486 56 554

marcin@evat.no

Mette Lystad
Kundeansvarlig FM

+47 995 09 928

mette@evat.no

Caroline Pettersen
Kundeansvarlig FM

+47 414 66 337

caroline@evat.no

Styret

Thorbjørn Graarud

Thorbjørn Graarud
Styreleder

+47 479 24 266

thorbjorn@evat.no

Malin Karlsson

Malin Karlsson
Styremedlem

+47 988 30 232

malin@evat.no

Edilberto Maldonado
Styremedlem

+47 922 63 714

edilberto@evat.no

Stian Løken Blom

Stian Løken Blom
Styremedlem

+47 901 65 519

stian@evat.no

Tore Staveland

Tore Staveland
Styremedlem

+47 400 10 130

Nils Finstad

Nils Finstad
Styremedlem

+47 934 81 500

 

Våre andre selskaper

høibakk vafler evat

Høibakk vafler
besøk nettsiden

Vaffelrøren har hatt en lang reise siden 1937 og ble kjøpt opp av EVAT i 2020.
Vaflene serveres i EVATs kantiner og kan kjøpes fra frysedisken i utvalgte butikker.

Moply_Logo_Nettside

Moply
besøk nettsiden

Moply er en revolusjonerende SaaS-løsning som forenkler prosessen med kontraktsopprettelse og -beregning for virksomheter innen facility services.
Plattformen vår, som er smart og brukervennlig, gjør at bedrifter kan spare tid, øke effektiviteten og øke avkastningen.
Ved å eliminere behovet for manuelle beregninger og papirarbeid, er Moply i ferd med å endre måten virksomheter innen facility services opererer på, og gjør det enklere for dem å møte kravene fra kundene sine.

Har du lyst til å ta en uforpliktende kaffeprat?