Våre ansatte

edilberto maldonado

Edilberto Maldonado
Administrerende direktør

edilberto@evat.no

evat ansatt

Malin Karlsson
CFO

malin@evat.no

EVAT Vibeke

Vibeke maldonado
SALGSSJEF

vibeke@evat.no

Stian Løken Blom

Stian Løken Blom
salgs- og markedsdirektør

stian@evat.no

evat børge

Børge Nilssen
Kvalitetsleder

borge@evat.no

evat solveig

Solveig Bersvendsen
Regionsjef Buskerud/Vestfold

solveig@evat.no

Nil Finstad, Regionsjef Oslo/Ringerike EVAT

Nils Finstad
Regionsjef Oslo/Ringerike

nils@evat.no

Ansatt hos Evat: Sabina Widenqvist

Sabina Widenqvist
Regionsjef Østfold

 sabina@evat.no

ansatt evat

Marcin Jankowski
Kundeansvarlig Grøntareal

marcin@evat.no

ansatt evat

Bahador C. Charic
Kundeansvarlig Driftstekniker

bahador@evat.no

renhold ansatt

ANN KARIN KARLSEN
Kundeansvarlig Østfold

annkarin@evat.no

Kim, ansatt i EVAT

Kim Dung Thi Nguyen
Kundeansvarlig Romerike

kim@evat.no

EVAT ago

Ago Spahic
KUNDEANSVARLIG OSLO

ago@evat.no

Marit Finstad
Kundeansvarlig Oslo/Ringerike

marit@evat.no

Våre andre selskaper

høibakk vafler evat

Høibakk vafler
besøk nettsiden

Vaffelrøren har hatt en lang reise siden 1937 og ble kjøpt opp av EVAT i 2020.
Vaflene serveres i EVATs kantiner og kan kjøpes fra frysedisken i utvalgte butikker.

varas evat

VARAS AS
besøk nettsiden

Varas er et firma som leverer det meste av tjenester innen vedlikehold-og renholdsbransjen. De er ledende innenfor sitt felt. Der andre gir opp, står de klare.

Swoosh company
besøk nettsiden

Edilberto ville ta tak i renholdsbransjen og øke sysselsetting, lovlig praksis, digitalisering og stabile arbeidsforhold.
Resultatet ble Swoosh Company!