Administrasjon

Stian Løken Blom

Stian Løken Blom
Salgs- og markedsdirektør og Partner

+47 901 65 519

stian@evat.no

Vibeke maldonado
SALGSSJEF

+47 951 41 750

vibeke@evat.no

Markus-Horn-Elieson

Markus Horn Elieson
Leder Forretningsutvikling og Partner

markus@evat.no

+47 958 40 447

Malin Karlsson

Malin Karlsson
CFO og partner

+47 988 30 232

malin@evat.no

Børge Nilssen

Børge Nilssen
Kvalitetsleder

+47 920 12 000

borge@evat.no

Edilberto Maldonado

Edilberto Maldonado
Administrerende direktør og partner

+47 479 24 266

edilberto@evat.no

Regionsjef / KAM

Nils Finstad

Nils Finstad
Regionsjef Oslo/Ringerike og Partner

+47 922 63 714

nils@evat.no

Solveig Bersvendsen

Solveig Bersvendsen
Regionsjef Buskerud/Vestfold

+47 476 03 629

solveig@evat.no

Sabina Widenqvist

Sabina Widenqvist
Regionsjef Østfold

+47 968 84 040

sabina@evat.no

Kundeansvarlig

Alen Jujic

Alen Jujic
KUNDEANSVARLIG Østfold

+47 400 11 252

alen@evat.no

Ago Spahic

Ago Spahic
KUNDEANSVARLIG OSLO

+47 992 68 095

ago@evat.no

Alegria Ngoma

Alegria Ngoma
Kundeansvarlig Drammen

+47 456 12 844

alegria@evat.no

 

Bahador C. Charic

Bahador Charik
Kundeansvarlig Driftstekniker

+47 979 68 883

bahador@evat.no

Kim Dung Thi Nguyen

Kim Dung Thi Nguyen
Kundeansvarlig Romerike

+47 479 70 896

kim@evat.no

Marit Finstad

Marit Finstad
Kundeansvarlig Oslo/Ringerike

+47 976 42 234

marit@evat.no

Marcin Jankowski
Kundeansvarlig Grøntareal

+47 486 56 554

marcin@evat.no

Mustafa Øzkara

Mustafa Øzkara
Kundeansvarlig Drammen

+47 459 04 880

mustafa@evat.no

Styret

 

Edilberto Maldonado

Edilberto Maldonado
Styremedlem

+47 479 24 266

edilberto@evat.no

Malin Karlsson

Malin Karlsson
Styremedlem

+47 988 30 232

malin@evat.no

Nils Finstad

Nils Finstad
Styremedlem

+47 922 63 714

nils@evat.no

Stian Løken Blom

Stian Løken Blom
Styremedlem

+47 901 65 519

stian@evat.no

Tore Staveland

Tore Staveland
Styremedlem

+47 400 10 130

Thorbjørn Graarud

Thorbjørn Graarud
Styreformann

+47 934 81 500

thorbjorn@evat.no

Våre andre selskaper

høibakk vafler evat

Høibakk vafler
besøk nettsiden

Vaffelrøren har hatt en lang reise siden 1937 og ble kjøpt opp av EVAT i 2020.
Vaflene serveres i EVATs kantiner og kan kjøpes fra frysedisken i utvalgte butikker.

varas evat

VARAS AS
besøk nettsiden

Varas er et firma som leverer det meste av tjenester innen vedlikehold-og renholdsbransjen. De er ledende innenfor sitt felt. Der andre gir opp, står de klare.

Swoosh company
besøk nettsiden

Edilberto ville ta tak i renholdsbransjen og øke sysselsetting, lovlig praksis, digitalisering og stabile arbeidsforhold.
Resultatet ble Swoosh Company!

Har du lyst til å ta en uforpliktende kaffeprat?